W ostatnich dniach, czyli 7 marca o godzinie 20 dokonał się wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z wiodących tematów wśród różnorodnych tabloidów. Był to 1 wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po odstąpieniu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas rozmowy z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie stoją raczej po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, zależnie od sympatii politycznych i wieku. Media brytyjskie , iż jeśli Harry i Meghan zechcieliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również wątek myśli samobójczych Meghan oraz tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się zbieraniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili 4 profesjonalistów interpretujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Eksperci, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah brak profesjonalizmu natomiast Markle używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym oraz księżną Meghan ukazany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, wywiad ten oglądało średnio ponad milion widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Biorąc pod uwagę niesłychane informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez wątpliwości trzeba stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieustannie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz