W pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 czeska kadra narodowa pokonuje reprezentację narodową Polski!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej nie był zbytnio udany. Polscy piłkarze oczywiście zdołali awansować do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy kibice z Polski zgodnie uważali, iż konieczna jest zmiana na pozycji szkoleniowca. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiego zespołu narodowego, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była kadra Czech. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w polskiej reprezentacji były bardzo dobre, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Czeska kadra narodowa bowiem dała radę strzelić dwa gole już po trzech minutach pojedynku. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze to było gigantyczne zaskoczenie. Gracze czeskiej reprezentacji narodowej od samego początku meczu wyglądali zdecydowanie lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to odmieni. Narodowa drużyna Polski w drugiej połowie meczu prezentowała się trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli trzecią bramkę. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Zawodnicy narodowej kadry Polski udało im się zdobyć jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem meczu. Należy mieć na uwadze to, że ten pojedynek w wykonaniu narodowej kadry Polski był kiepski. Bez wątpienia nie tak debiut w reprezentacji Polski wyobrażał sobie portugalski trener Fernando Santos. Nasza kadra będzie się mierzyć z kadrą narodową Albanii w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań. Bez najmniejszych wątpliwości w tym pojedynku polska kadra musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz